Eso holí

I cesta dlouhá tisíc mil začíná jedním krokem

Říká se, že cesta dlouhá tisíc mil začíná jedním krokem. Tarotová karta Eso holí nese podobné poselství a představuje odvážný krok k novému začátku.

Jako karta stvoření představuje akt znovuzrození, které může být odlišné od vaší přítomnosti i minulosti.

Toto Eso je plné kreativní energie, která vdechuje život věcem, jež dříve neexistovaly.

Jako všechna Esa, i Eso holí přináší pozitivní zprávu pro vaši přítomnost a budoucnost, symbolizující klíčový okamžik, který všechno změní – k lepšímu.

Eso holí je váš džin v láhvi, který říká: „Tvé přání je mi rozkazem.“

VzpřímenýKreativita, nadšení, průlom, nový začátek
ObrácenéMálo možností, strach z neznámého, náhlá změna
Ano nebo neAno
Numerologie1
Živeloheň
PlanetaMars
Znamení zvěrokruhuBeran

Eso ohlašuje vzrušující časy, často představuje skvělé nápady a jedinečné plány.

Chcete založit nový podnik s využitím svých talentů? Hledáte romantického partnera nebo nové přátele? Chcete zlepšit svůj fyzický vzhled?

Nyní je čas jít do toho!

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

Přestože jsou Pentakly nejznámější pro předpovídání finančního úspěchu, Hole mohou být také průvodcem k finanční svobodě.

Eso holí je vynikající karta pro kariéru nebo obchod. Pokud toužíte po nové pozici nebo doufáte, že se stanete podnikatelem, toto eso může znamenat, že nyní je ten správný čas. Budete to však muset udělat způsobem, který je více kreativní než praktický. 

Rozšiřte svůj potenciál. Požádejte o práci, na kterou nemáte dostatečnou kvalifikaci. Začněte podnikat na základě vášně. Vymyslete lepší způsob, jak něco udělat.

Jen se ujistěte, že projevíte odvahu, sebedůvěru a nadšení, když se pustíte do tohoto úsilí. Pokud tak učiníte, zavede vás to na cestu, která bude finančně i osobně přínosná.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Pokud jste single, směřuje k vám bouřlivý vztah. I když tuto osobu bude těžké přehlédnout, nemusí být vaším typickým „typem“.

Pokud toužíte po lásce, ale máte problém ji najít, Eso navrhuje riskovat a dát šanci i někomu, kdo je jiný než ti, se kterými jste chodili v minulosti. Tato otevřenost a odvaha by mohla vést k lásce, která je více naplňující než jakýkoli ze vztahů z vaší minulosti.

Tato karta, zvláště když je spojena se vzpřímenými kartami ženské energie, může také představovat pozitivní přátelství v práci nebo mimo ni.

Pokud si přejete mít více přátel, hledejte způsoby, jak se spojit s lidmi s podobnými zájmy. Můžete se přidat do knižního klubu, jít na kurz malování, jít na sportovní akci nebo začít tančit. Dobrou volbou je cokoli, co rozproudí vaši kreativní stránku a zároveň nabídne možnost poznat nové lidi.

Protože Eso holí je o průlomech, může představovat léčení v romantických vztazích. S esem ve hře by měly létat jiskry!

Pokud tomu tak není v případě vašeho manželství nebo partnerství, budete muset udělat něco, abyste věci trochu „oživili“. Nalezení nového projektu, na kterém byste mohli spolupracovat, je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout. 

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Zkusit něco nového! Toto je poselství ve výkladu o zdraví nebo spiritualitě vedené esem holí. Toto „něco“ se může týkat stravy, cvičení, péče o tělo. Můžete dokonce zvážit nový účes, nový šatník… 

To samé potřebuje také vaše duchovní stránka. Dokážete najít způsob, jak být více propojeni se svým autentickým já? Nyní je čas na radikální změnu v jakékoli oblasti vašeho života, o které cítíte, že potřebuje změnu energie. 

ESO HOLÍ OBRÁCENÉ

Obrácené Eso holí představuje potlačenou vášeň a kreativitu. Přestože máte talent, schopnosti a „chtění“, věci, kterých chcete dosáhnout, jako by uvízly na mrtvém bodě.

Nepromarněte příležitost. Musíte najít způsob, jak se z tohoto „uvíznutí“ dostat a využít skvělé nápady, kterých jste chtěli dosáhnout. 

Pokud se cítíte zavaleni příliš mnoha projekty nebo povinnostmi, zkuste postupovat krok za krokem. Vytvořte si seznam úkolů, ve kterém nastíníte, co bude potřeba k „dokončení práce“, a poté splňte každou fázi.

Nedovolte úzkosti nebo starostem, aby vás ovládly. Máte moc dosáhnout čehokoli a všeho. Musíte jen najít způsob, jak využít svou energii. 

ANO NEBO NE 

Eso holí, stejně jako všechna Esa představují ANO. 

Chcete více peněz nebo novou pozici? Přemýšlíte o spuštění nového projektu? Jste připraveni skočit do nového vztahu? Šance na úspěch je vysoká. 

Mezi touto kartou a narozením (obvykle chlapce) je také silné spojení. Pokud jste si přáli otěhotnět nebo si myslíte, že už byste mohli být, po vytažení této karty je to na spadnutí.

Pokud se toto Eso objevilo ve vašem výkladu, připravte se na cestu, která vás čeká. Můžete mít, co chcete, ale budete muset být více kreativní, abyste svá přání dokázali zhmotnit ve skutečnost.

Položte si tyto dvě otázky: Po čem nejvíc toužím? Co bude potřeba udělat, aby se tento sen stal skutečností? Nyní se posaďte a zformulujte plán, zaměřte se pouze na to, co si přejete. 

ESO HOLÍ A ASTROLOGIE

Eso holí představují ohnivá znamení – Beran, Lev a Střelec. Tato znamení jsou definována vášní, inspirací a nadšením.

ESO HOLÍ A CÍSAŘOVNA NEBO ESO POHÁRŮ

Těhotenství a porod jsou skoro jisté, když se eso holí a císařovna spojí.

Totéž lze říci o Esu pohárů. Takže ti, kteří bojují s neplodností, by měli být u vytržení, když vidí tyto dvě karty.

Pokud nechcete dítě, může zde rozkvést nové přátelství.

Tato kombinace to může také předpovídat.

ESO HOLÍ A MILENCI

Eso holí a Milenci ohlašují smršť romantiky. Ve skutečnosti nezadaným tyto karty předpovídají začátek velmi vášnivého milostného vztahu. Pokud jste již zadaní, připravte se na nové jiskření ve vztahu.

ESO HOLÍ A OSMIČKA PENTAKLŮ

Nová kariéra nebo pracovní nabídka je na obzoru. Když je spojeno s Osmi pentakly, pak nový začátek reprezentovaný Esem holí má co do činění se šplháním po kariérním žebříčku. Pokud jste chtěli udělat krok směrem k něčeho jiného, ​​teď je ten správný čas.

ESO HOLÍ A RYTÍŘ HOLÍ

Tato dvojice předpovídá pohyb v blízké budoucnosti. Toužili jste po změně prostředí? Je nějaká práce nebo škola, kvůli které se musíte neustále stěhovat? Možná je čas začít bádat a plánovat.

ESO HOLÍ A KRÁLOVNA HOLÍ

Staňte se podnikatelem! Toto je zpráva od Královny holí, když se setká s esem holí.

Hole jsou především o kreativitě. Máte dovednost nebo vášeň, kterou byste mohli a chtěli proměnit ve schéma vydělávání peněz? Pokud ano, začít podnikat může být skvělý nápad.

ESO HOLÍ A JINÁ ESA

Na obzoru je zcela nový život. Připravte se na to, že se věci obrátí vzhůru nohama tak, jak jste si to ani nepředstavovali. I když je katalyzátor negativní (rozvod, ztráta zaměstnání), výsledek bude pozitivní.