Devět mečů

Devět mečů

Devět mečů je z velké části považována za negativní kartu kvůli jejímu spojení se strachem, úzkostí, beznadějí a zoufalstvím.

Poselstvím této karty není, že máte špatný život, ale spíše to, že jste dovolili negativním emocím, aby ovládly celou vaši existenci.

Cítíte se zahlceni doma nebo v práci? Jsou vaše noci plné úzkosti a smutku? Možná je čas podívat se zblízka na to, co vás trápí, a určit, zda z krtince neděláte horu.

VzpřímenýZoufalství, beznaděj, úzkost
ObrácenéZbavit se úzkosti, optimismu, zotavení
Ano nebo neNe
Číslo9
ŽivelVzduch
PlanetaMerkur
Znamení zvěrokruhuBlíženci

Ve vzpřímené poloze je Devítka mečů kartou, která představuje sebe porážku. Označuje pocity hlubokého neštěstí, stresu, přetížení a zátěže. Pokud se ve vašem výkladu objeví tato karta, nebudete se divit. Emoce spojené s touto kartou jsou obvykle tak silné, že jsou tím, co vás vede k vytažení této karty!

Můžete mít také pocit, že pro nápravu své situace nemůžete mnoho udělat. Toto není ten případ. Pokud doufáte, že se z toho vysvobodíte, musíte se podívat do zrcadla.

Jsou problémy, kterým v životě čelíte, skutečně tak špatné, jak se zdají? Tarotová karta Devět mečů je zde, aby vám řekla, že možná nesete plášť oběti.

Ale nebojte se! Bez ohledu na to, jaká je situace doma, v práci nebo ohledně vašeho zdraví, vždy existuje způsob, jak překonat své emoce.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY 

V kariéře znamená Devět mečů pocity beznaděje a úzkosti z vaší pracovní situace. Možná máte potíže s radostí ze své práce nebo s účastí na týmových aktivitách v práci. Možná se domníváte, že konflikt, který zažíváte se členy svého týmu, je důsledkem toho, že vás nemají rádi.

Chápu, jak bolestivé to může být, ale nemůžete dovolit, aby vjemy druhých ovládly vaši realitu. Dejte ze sebe všechno v práci, ve škole i mimo projekty. Když to uděláte s pozitivním přístupem, věci zapadnou na své místo.

Ve finančním čtení vám Devět mečů sděluje, že vaše finanční situace nemusí být tak špatná, jak se zdá. Pokud se bojíte o peníze, zkuste se zaměřit na to, co máte, místo na to, co vám chybí.

Nyní vymyslete plán. Možná si budete chtít lehnout do postele a vzdát se, ale tím se věci v práci ani finančně nezlepší. Takže, co můžete dělat místo toho?

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

Když se Devět mečů objeví ve výkladu o lásce, je z někoho citová troska. Tato karta je známkou toho, že to ve vašem milostném životě momentálně neklape.

Je možné, že jste se s partnerem hodně hádali a to vám oběma způsobuje velké množství stresu nebo úzkosti.

Nyní je čas podívat se na věc zblízka a zjistit, zda jsou věci skutečně tak hrozné, jak se zdají. Možná zjistíte, že spor ve vašem vztahu lze vyřešit něčím tak jednoduchým, jako je rozhovor.

Pokud jste svobodní, Devět mečů ukazuje, že jste se možná zasekli v minulosti. Přejete si, abyste mohli změnit něco, co se stalo v minulém vztahu? Nyní není čas ohlížet se zpět.

Minulost je minulost a pravděpodobně není moc, co byste mohli udělat, abyste ji změnili. Těšte se na to co přijde a promyslete, co lze udělat pro to, aby ve vaší budoucnosti došlo k pozitivní změně.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY

Ve zdravotním smyslu představuje Devět mečů dvě různé věci: duševní poruchy nebo migrény. Pokud tuto kartu obdržíte v rámci otázky na zdravotní stav, je návštěva lékaře na místě.

Nejlepší, co můžete udělat, je oslovit někoho, kdo vás může podpořit na cestě ke šťastnějšímu a zdravějšímu já!

DEVĚT MEČŮ OBRÁCENĚ

V obrácené poloze představuje Devítka mečů překonávání překážek. Uvědomili jste si, že jste sami sobě nejhorším kritikem a že mnoho problémů ve vašem životě pramení ze sebekritiky.

Tato sebekritika má paralyzující účinek a zpomaluje vás v mnoha aspektech života. Díky tomu se cítíte malí a může to mít emocionální důsledky, jako je úzkost nebo pocit deprese.

Nyní je čas minimalizovat tuto negativní samomluvu a konfrontovat svého vnitřního kritika se zcela novou perspektivou.

Začněte svůj den pozitivními sebe afirmacemi, zaměřte se na přítomnost nebo nahraďte každou negativní myšlenku něčím povzbudivým.

Existuje mnoho nástrojů, které vám mohou pomoci zbavit se tohoto kritického vnitřního hlasu a zvládnout vaši úzkost. Jakmile bude tato mise dokončena, budete mít jasno.

ANO NEBO NE 

Tarotová karta Devět mečů má všestranné negativní důsledky . Protože karta symbolizuje bolest, trápení a neschopnost se s tím vyrovnat, odpověď na vaši otázku je strohé ne.

Místo velkého rozhodnutí si udělejte čas a podívejte se na to, co se děje uvnitř. Jakmile se dostanete ke kořeni problému, budete připraveni postoupit vpřed.

DEVÍTKA MEČŮ A ASTROLOGIE

Tarotová karta Devět mečů je spojená se znamením Blíženci. Toto vzdušné znamení je velmi inteligentní a rychle získává znalosti.

Blíženec je okouzlující, koketní a někdy i klevetný člen rodiny, který je v srdci vždy mladý. Pokud však toto znamení zvěrokruhu přejde na svou temnou stránku, může se stát nestabilním a nestálým. 

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Strach, úzkost, beznaděj a zoufalství jsou hlavními tématy tarotové karty Devítka mečů.

DEVĚT MEČŮ A BLÁZEN

Když se Devítka mečů a Blázen objeví společně ve výkladu, upozorní na pocit nepřipravenosti na situaci.

Možná vás čeká pracovní pohovor kvůli příležitosti, na kterou se necítíte připraveni. Můžete být také nervózní, že pohovor nedopadne dobře, protože nemáte vše, co k úspěchu potřebujete.

V těchto chvílích si pamatujte, že nesmíte dovolit, aby vás vaše úzkosti ovládly. Náborový pracovník by neztrácel čas zvažováním nekvalifikovaných nebo nedostatečně kvalifikovaných kandidátů. Máte to, co potřebujete, abyste uspěli – vše, co nyní musíte udělat, je věřit v sebe sama. 

DEVĚT MEČŮ A MÁG

Kombinace Devítky mečů a Mága vám říká, že nedorozumění způsobí ve vašem životě stres.

Máte pocit, že se s někým blízkým neustále rozcházíte? Karty se vám snaží říci, že příčinou všeho vašeho stresu je nedorozumění.

DEVĚT MEČŮ A MILENCI

Pokud se tarotová karta Devítka mečů a karta Milenci objeví společně, zbytečně se trápíte o svůj vztah.

I když se můžete domnívat, že o vás váš partner nemá zájem a že vztah nevydrží, není to zkrátka pravda. Dovolujete svým pochybnostem a pesimismu ovládnout vaši mysl.

Pochybování o úmyslech milovaného člověka a o vztahu jako celku vám jen ubližuje.

DEVĚT MEČŮ A KOLO ŠTĚSTÍ

Devítka mečů a Kolo štěstí označují strach z budoucnosti. I když nemůžeme vědět, co nás čeká, není třeba se trápit tím, co může přijít.

Nejhorší, co byste mohli udělat, by bylo nechat svou mysl bloudit k nejhorším scénářům. Budoucnost je někdy děsivá věc, ale nenechte ji zmocnit se vašeho života.

Věřte, že máte nástroje potřebné k tomu, abyste zvládli cokoli, co vám přijde do cesty.