Královna mečů

Když se ve výkladu objeví Královna mečů , svědčí to o podpůrné ženě, která přijde do vašeho života . Tato osoba vás povzbudí a pozvedne, abyste naplnili svůj plný potenciál. Královna mečů je silná, chápavá, empatická a ochotná vzít ostatní pod svá křídla.

Ztělesňuje lásku a dá se na ni spolehnout v každé nouzi. Pokud vidíte tuto kartu, je čas přijmout pomoc a podporu od ženy, která vás miluje. I vy můžete být touto ženou pro ostatní ve svém životě. Převzít empatickou a podpůrnou povahu královny může být užitečné, zvláště když jednáte s ostatními.

Vzpřímená: podporující, empatický, povzbuzující, ochranný, nezávislý
Obrácená: nedbalý, krutý, drsný, nebezpečný, chladnokrevný

Ze svého místa v nebi vidí vše a může nabídnout znalosti, které potřebujete k překonání bolesti nebo zranění. Je otevřená názorům ostatních a nabízí rameno všem, kteří to potřebují.

V pozadí jsou nashromážděné mraky — stejně jako v ostatních dvorních kartách Mečů — vyjadřující neustálou povahu změn.

Královna mečů ve vzpřímené poloze je dobrým znamením. Tato karta znamená pozitivní ženu, která vás podpoří v těžkých chvílích vašeho života. Je trpělivá a chápavá a pomůže vám vidět pozitivní věci ve vašem životě. Její pozitivní energie není výsledkem života bez problémů.

Královna zažila bolest a ztrátu a použije tuto moudrost k tomu, aby vám pomohla překonat vaše vlastní těžké časy. Pokud ve svém životě zažíváte negativitu nebo ztrátu, připravte se na podporující ženu, která si prorazí cestu do vašeho života a pozvedne vás k vašemu nejvyššímu potenciálu.

PENÍZE A SMYSL KARIÉRY

V kariérním čtení Královna mečů naznačuje, že na svém pracovišti můžete získat radu nebo vedení od starší ženy. Tato osoba bude informovaná, bude podporující a vyjádří svou touhu vidět váš úspěch. Její profesionální povaha pro vás bude pozitivním příkladem ve vaší kariéře a udělali byste dobře, pokud byste tento příklad následovali.

Pokud dostanete příležitost mentorovat s někým takovým, Královna mečů vás vybízí, abyste využili příležitosti a nasáli všechny informace, které můžete.

Pokud jde o finanční snažení, můžete se setkat se ženou, která vám poskytuje peníze a investiční poradenství. Povzbuzuje vás, abyste přijali její nápady a pečlivě je následovali. Nenecháte se svést na scestí a vaše pozornost a uplatňování jejích návrhů vám pravděpodobně povede k finančnímu úspěchu nyní i v budoucnu.

VÝZNAM LÁSKY A VZTAHŮ 

V lásce a vztazích může Královna mečů naznačovat, že jste ve vztahu s někým, kdo ztělesňuje výše uvedené postoje a hodnoty. Je zuřivě loajální a podporuje vás bez váhání a strachu z budoucnosti.

Její profesionální povaha ji může odradit od veřejných projevů náklonnosti, ale stejně je vášnivá a milující. Určitě vás podpoří a pomůže vám při jakékoli činnosti, kterou si vyberete.

Pokud královna představuje milence, je tato osoba autentickým duchem a skvělým partnerem, kterého byste měli mít ve své blízkosti. Ujišťuje vás, že váš partner je skutečný a chce, abyste uspěli. Pokud si budete tohoto člověka držet blízko, budete mít v životě všechny radosti a lásku.

Pokud jste svobodní, tato karta ve vašem výkladu může znamenat, že potkáte někoho, kdo ztělesňuje královnu mečů. Nemusí to být nutně vaše milenka, ale mohla by vás k němu/jí vést. Pokud se s touto osobou zkříží vaše kroky, mějte své srdce otevřené a přijměte ji do svého života. Podpora a rady, které hledáte, určitě přijdou, když se rozhodnete navázat vztah s touto osobou.

Tato karta může také znamenat, že potřebujete někoho, kdo vás ve vašem vztahu emocionálně podpoří. Nemusíte ztrácet čas s lidmi, kteří vás nepovznášejí a neudělají vás lepšími. Královna mečů vás ujišťuje o vaší soběstačnosti a schopnosti být sám.

VÝZNAM ZDRAVÍ A SPIRITUALITY 

Královna mečů ve zdravotním kontextu ztělesňuje jakékoli potlačované emoce, které můžete cítit hluboko uvnitř. Udělali byste dobře, kdybyste vyhledali pomoc a podporu, kterou potřebujete k uvolnění těchto emocí, abyste mohli jít dál.

Když důvěřujete silné ženě, která vás povede po vaší cestě, budete na dobré cestě k osvobození od toho, co vás trápí. Může to být člen rodiny, terapeut, lékař nebo jiný mentor.

KRÁLOVNA MEČŮ OBRÁCENÁ

Královna mečů obrácená označuje starší ženu, jejímž cílem je způsobení zkázy ve vašem životě. Bude neopatrná, nepodporující a někdy možná i urážlivá.

Tato osoba je sobecká a nezajímá se o prospěch nikoho jiného než sebe sama. 

Stále v sobě nosí staré křivdy a rozsévá kolem sebe nenávistná slova proto, aby co nejvíce ublížila.

Královna mečů obrácená ve čtení vás vyzývá, abyste ve vztazích se starší ženou, která nemusí mít na srdci váš nejlepší zájem, postupovali opatrně. Víte, kdo by tato osoba mohla být? Pokud si uděláte čas podívat se hlouběji a prozkoumat její skutečné záměry, můžete si ušetřit spoustu dramatu.

Převrácená vzhůru nohama může být královna také známkou toho, že se příliš spoléháte na mínění a úsudek ostatních. V důsledku toho váháte s rozhodováním, protože to může zklamat ostatní a může to ovlivnit vaše vztahy. Abyste však byli úspěšní, musíte být asertivnější a sebevědomější. Tím si jen získáte větší respekt ostatních.

ANO NEBO NE

Královna mečů se představuje, aby vám pomohla vyléčit se z vaší minulosti s podporou a vedením. Je spolehlivá a dobře informovaná, ale povzbuzuje vás, abyste se nakonec rozhodli pro cokoli, co vám stojí v cestě.

Z tohoto důvodu jediná odpověď na vaši otázku ano nebo ne , kterou nabízí, je možná. Místo toho, abyste se spoléhali pouze na tarot, věnujte nějaký čas prozkoumání svých vnitřních pocitů. Už víte, co je pro vás to pravé.

DŮLEŽITÉ KOMBINACE KARET

Od finančního úspěchu k nalezení svého vyššího cíle života: pozitivní nálada královny ovlivňuje i další karty ve vašem čtení. 

KRÁLOVNA MEČŮ A KRÁL MEČŮ

Tato kombinace znamená, že vaše myšlenky budou mít silný vliv na osobu nebo skupinu která má vliv. Máte-li nápad, na jehož vyjádření jste čekali, nyní je čas abyste jej jej představili. Je něco, co byste chtěli vymyslet, nebo podnikání, které chcete rozjet? Královna mečů slibuje, že vás na této cestě povede s podporou a láskou. Úspěch je daný, když se tihle dva spojí.

KRÁLOVNA MEČŮ A DVOJKA PENTAKLŮ

Tato dvojice znamená finanční úspěch. Přesněji řečeno, malá investice v tomto období vašeho života může mít za následek velkou návratnost.

KRÁLOVNA MEČŮ A BLÁZEN

Přestože jsou Královna mečů a Blázen zdánlivě opačné karty, když se objeví společně, znamená to pozitivní výsledek. Kombinace s Bláznem slibuje že najdete cestu přes odpor  společenských norem a toho, co se od vás běžně očekává. Přestaňte hledat souhlas od ostatních. Předpoklad této kombinace vás vybízí k pochodu do rytmu vašeho bubnu.

KRÁLOVNA MEČŮ A ESO MEČŮ

Královna mečů a eso mečů vás tlačí, abyste našli svůj vyšší smysl života. Pokud jste ho ještě nenašli, můžete si být jisti, že nalezení svého povolání je na obzoru. Pokud si myslíte, že jste své povolání již našli, tato kombinace může tuto myšlenku potvrdit. Ať tak či onak, připoutejte se a připravte se, protože váš život se brzy změní – k lepšímu!